faceprofil1990  yılından beri tekstil alanında faaliyet gösteren firmamız geçmişten aldığı tecrübe ile geleceğe emin adımlarla yürümeye devam etmektedir.

Faaliyette olduğumuz bu 25 yıllık süre zarfından kalite ve mutlak müşteri memnuniyeti ilkelerinden taviz vermeyen firmamız büyüme hedeflerini istikrarlı bir yükseliş ivmesi ile yükseltmiştir.

2012 den beri bayan tesettür giyimine ağırlık veren firmamız, sektörün önde gelen tesettür firmalarına White Bird markamız ile üretim yapmaktayız.

Gerek ürün kalitemiz gerekse tesettür dünyasındaki son gelişmeleri ve trendi yakından takip ederek ürettiğimiz ürünlerimiz ile  kısa sürede tesettür sektörünün öne çıkan markaları arasında olmayı başaran markamız White Bird ile  2015 yılında da hedeflerimizin üstünde bir büyüme yakalamış olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

300 farklı tesettür modelinde hizmet veren firmamız ayrıca White Bird Markalı ürünlerimizi  Belçika, Hollanda, Avusturya ve Bosna başta olmak üzere bir çok ülkeye de ihraç etmektedir

Geçmişten aldığımız kalite, güven, mutlak müşteri memnuniyeti ve çalışkanlık ilkelerimizden ödün vermeden ilk günkü azim ve heyecanımız ile çalışmalarımıza devam ediyor ve geleceğe ümitle bakıyoruz.